O firmie

AWA to firma produkcyjno-handlowa opierająca swój rozwój na solidnych podstawach wiedzy inżynierskiej oraz najwyższej jakości produktach i usługach.Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę, produkowanego przez naszą firmę, sprzętu służącego do ochrony środowiska przed rozlewami i skutkami rozlewów olejowych oraz substancji ropopochodnych.Produkowane przez nas wyroby mają szerokie zastosowanie. Można je używać zarówno na wodzie jak i na lądzie, w działaniach profilaktycznych jak i do skutecznej likwidacji szkód powstałych na skutek wycieków olejowych i ropopochodnych.

siedziba Awy w Kielnie siedziba Awy w Kielnie hala produkcyjna Awa

 Aktualny zakres działalności firmy AWA obejmuje:

  • produkcję i dystrybucję sprzętu do usuwania rozlewów olejowych z wód powierzchniowych, gruntowych i gruntu;
  • prace o charakterze projektowo wdrożeniowym.

Produkty firmy AWA są używane przez znane przedsiębiorstwa i instytucje w całej Polsce m.in.: stocznie morskie, stocznie śródlądowe, jednostki wojskowe, jednostki straży pożarnej, stacje paliw, wiele innych przedsiębiorstw, w których występują zagrożenia wycieku substancji olejowych i ropopochodnych

Wyroby naszej firmy uzyskały bardzo dobrą opinię Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej, Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska oraz Urzędu Morskiego w Gdyni.

Załączamy ofertę oraz materiały informacyjne naszych produktów. Są nimi: zapory przeciwolejowe, zbiorniki, zestawy sorbentowe, rękawy, poduszki, taśmy oraz włókniny sorbentowe.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji i w razie potrzeby chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących naszych wyrobów .